Запрошуємо всіх небайдужих долучитися та підтримати розвиток молодіжної культури, науки і спорту Запорізького регіону
Завідувач кафедри правознавства
Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти
Освітньо-професійна програма: Право.
Форма навчання: очна (денна), заочна.
Освітня кваліфікація: бакалавр права.
Переваги освітньої програми (фокус програми): ОПП підготовки бакалаврів права спрямована на підготовку юристів-фахівців високої кваліфікації з урахуванням кардинальних змін в усіх сферах суспільного життя. Здобувачі мають можливість реалізувати набуті теоретичні знання при проведенні практичних занять, ділових ігор, вирішення кейсів, під час проходження практики у судових та правоохоронних органах, брати участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях. Для набуття практичних навичок здобувачі проходять виробничу практику на підприємствах, в організаціях, у судових та правоохоронних органах, інших установах. Для розвитку практичних навичок діє юридична клініка «Кворум».
Посади, які може займати фахівець: Фахівець із кваліфікацією бакалавр права має право працювати секретарем судового засідання; секретарем суду; помічником приватного детектива; помічником судді; помічником юриста; державним виконавцем; оперуповноваженим; інспектором патрульної служби; помічником слідчого; інспектором (пенітенціарна система); оперуповноваженим (пенітенціарна система); інспектором праці (правовий); юристконсультом.
Другий (магістерський) рівень вищої освіти
Освітньо-професійна програма: Право.
Форма навчання: очна (денна), заочна.
Освітня кваліфікація: магістр права.
Переваги освітньої програми (фокус програми): ОПП передбачає; високий рівень автономії особи, що навчається за програмою та ступінь самостійності, академічної доброчесності здобувача; практичне спрямування теоретичного навчання (наявність практичних занять, збільшення кредитів на виробничу практику, викладання іноземними фахівцями в галузі права); навчання у середніх та малих групах; застосування кейс-методів і виконання індивідуальних навчальних задач).
Для набуття практичних навиків здобувачі магістратури мають три види практики, кожна з яких забезпечує здобуття необхідних професійних навичок: складання процесуальних документів дозволяє здобути навички підготовки та подання процесуальних документів в різних галузях права, у той час як виробнича практика дає навички та досвід роботи на підприємствах, в організаціях , у судових та правоохоронних органах, інших установах, а правозастосовча практика дає навички академічного письма, пошуку інформації, її узагальнення та зв’язок судової практики з теорією.
Завершальною стадією навчання є державна атестація, яка здійснюється у формі Єдиного державного кваліфікаційного іспиту , у порядку визначеного КМУ.
Посади, які може займати фахівець: Фахівець із кваліфікацією магістр права може обіймати посади: головний юристконсульт; начальник юридичного відділу; менеджер(управитель) у слідчій діяльності; професіонала у галузі правознавства та прокурорського нагляду; науковий співробітник (правознавство); юрист; адвокат; прокурор; суддя; нотаріус; слідчий; кримінолог; фахівець з питань вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)
Другий (магістерський) рівень вищої освіти
Освітньо-професійна програма: Середня освіта (Захист України).
Форма навчання: очна (денна), заочна.
Освітня кваліфікація: магістр середньої освіти.
Переваги освітньої програми (фокус програми): Програма зорієнтована на підготовку здобувачів вищої освіти до викладання навчального предмета «Захист України», що вивчається на підставі діючого законодавства та є базовим згідно Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затвердженої наказом МОН України.
Програма має такі особливості: орієнтація на формування у здобувачів освіти професійних компетентностей педагогічного, військово-тактичного, безпеково-правового та медико-тактичного характеру; підготовка майбутніх викладачів до навчання предмета «Захист України» у контексті глибокого розуміння основ нормативно-правового забезпечення захисту України, законодавства України про військову службу, цивільно-військового співробітництва України, правовиховної та національно-патріотичної роботи у закладі освіти.
Посади, які може займати фахівець: Фахівець із кваліфікацією магістра середньої освіти має право працювати вчителем закладу загальної середньої освіти, викладачем професійно-технічного закладу освіти, викладачем закладу вищої освіти, методистом, інспектором закладів освіти, організатором виховної роботи з дітьми, керівником закладу освіти, іншим професіоналом в галузі освіти.
У липні-серпні 2024 року Національне агентство з питань запобігання корупції…
8 Серпня 2024
30 березня 2023 р. на Вченій раді БДПУ проректоркою з…
2 Квітня 2023
Упродовж багатьох років Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ) провадить політику…
28 Березня 2024
Студентки спеціальності А4 Середня освіта (Захист України) Василиса Соколова і…
18 Березня 2025
24 здобувачі освіти спеціальності 081 «Право» у лютому-березні 2025 р.…
18 Березня 2025
12 березня відбулась онлайн-презентація американського практикуючого юриста Кевіна Данлеві, присвячена…
15 Березня 2025
Робота в Юридичній клініці надає можливість перевірити свої знання, заздалегідь якісно підготуватись до практичної юридичної діяльності, набути професійних навичок, здобути перший досвід спілкування з клієнтами та складання юридичних документів.